Cześć! Witamy Cię na naszym blogu 🙂 Z tej strony Mateusz (27 lat) i Paulina (24 lata).

Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości lub po prostu również interesujesz się oczyszczaniem organizmu z toksyn to bardzo nam miło. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych wskazówek i artykułów na ten temat.

Oczyszczanie organizmu to dla nas po prostu styl życia i uwielbiamy o tym pisać. Dlatego właśnie założyliśmy tego bloga.

Każdy z nas miał jakieś dolegliwości jak np. wzdęcia czy problemy z wątrobą. Stosując różne kuracje oczyszczające czy pijąc świeże soki z warzyw lub owoców pozbyliśmy się ich. Teraz po prostu profilaktycznie oczyszczamy organizm, żeby czuć się zdrowo i mieć dobre samopoczucie przez cały czas.

Picie np. soku z cytryny czy marchwi to dla nas dzisiaj przyjemność i nie wyobrażamy sobie życia bez tego. Chcemy tym zarazić innych i mamy nadzieję, że nam się to uda 🙂

Oczywiście to nie jest tak, że dzień w dzień jemy tylko warzywa i nic poza tym. Jak każdym normalny człowiek, również ulegamy pokusom i czasem zjemy jakiegoś cukierka czy fast fooda 😉 Takie życie, wszystko z umiarem.

Jeśli masz problemy ze swoim ciałem (np. bóle brzucha, wątroby, wzdęcia, zaparcia itp.), czujesz się źle, ciągle jesteś zmęczony to musisz wiedzieć, że jest duża szansa na pozbycie się tych wszystkich problemów. Musisz tylko mocno zainteresować się tematem oczyszczania organizmu 🙂

Zapraszamy do śledzenia naszych postów i przeglądania tego, co już stworzyliśmy na naszym blogu!